Нарешті настав той день якого ми чекали. Ми змогли представити свої проекти на розсуд не тільки викладачів, а й наших одногрупників. Захист проходив дуже цікаво. У кожного доповідача був "сірий" та "білий" опоненти, які давали поради щодо вдосконалення проектів. Деякі теми були схожі, проте, не зважаючи на це, проекти дуже відрізнялись.
Завдяки пройденому тренінгу ми навчилися правильно використовувати метод проектів, створювати вікі-сторінки, та багато чого іншого. Це був дуже корисний досвід. І все що нам лишається - подякувати тренерам, один одному та Інтел.
Завдяки пройденому тренінгу ми навчилися правильно використовувати метод проектів, створювати вікі-сторінки, та багато чого іншого. Це був дуже корисний досвід. І все що нам лишається - подякувати тренерам, один одному та Інтел.

