Цей модуль допоміг мені уточнити основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме я навчилась як об'єктивно оцінювати роботу учнів, якщо вони працюють в групі, як розвинути в учнів самостійність і здатність до взаємодії, зрозуміла, як правильно спонукати учня до самоспрямування, а найголовніше - навчилась створювати план оцінювання. Адже оцінювання повинно бути завжди об'єктивним, але треба враховувати, що від оцінки дуже залежить прагнення учня до навчання.
Немає коментарів:
Дописати коментар