вівторок, 22 грудня 2015 р.

    Сьогодні був перший день навчання на тренінгу Intel - навчання майбутнього.
А й справді, за комп'ютерами - майбутнє.
    На сьогоднішньому занятті я відкрила для себе дещо нове. Наприклад, ми з моєю группою, завдяки нашому талановитому тренеру - Тетяні Григорівні Крамаренко, створили свої перші, й сподіваюсь не останні, wiki-сторінки, розробляли брошури й зрозуміли краще таке поняття як "метод проектів". Сподіваюсь, наступні тренінги будуть такі ж плідні, як сьогодні!

Немає коментарів:

Дописати коментар